Assen

Kerkdiensten D.V. voor de komende weken:

31-mrt-19 Hijken 10.00u br. Sikkens zondag 14
Hooghalen 16.00u ds. M. Dijkstra Viering HA+nabetr.
7-apr-19 Hooghalen 10.00u ds. Dijkstra vrije stof
Hooghalen 16.00u br. Snippe zondag 15
14-apr-19 Hooghalen 10.00u br. Tigelaar vrije stof
Hooghalen 16.00u br. de Ruijter zondag 16
19-apr-19 Hijken 19.30u Ds. Dijkstra Goede Vrijdag
21-apr-19 Hooghalen 10.00u br. van Pijkeren Eerste Paasdag
Hooghalen 16.00u Ds. Dijkstra 2x vrije stof
22-apr-19 Hijken 10.00u br. de Ruijter Tweede Paasdag
28-apr-19 Hijken 10.00u Ds. Dijkstra vrije stof
Hooghalen 16.00u br. Bruinius zondag 17
5-mei-19 Hooghalen 10.00u ds. v. Egmond zondag 18
Hooghalen 16.00u ds. Heres vrije stof
12-mei-19 Hijken 10.00u ds. Sneep vrije stof
Hooghalen 16.00u ds. Dijkstra zondag 19
19-mei-19 Hooghalen 10.00u br. Sikkens vrije stof
Hooghalen 16.00u ds. Gunnink zondag 20
26-mei-19 Hijken 10.00u ds. De Marie vrije stof
Hooghalen 16.00u ds. De Marie zondag 21A
30-mei-19 Hooghalen 10.00u br. Bruinius Hemelvaart
2-jun-19 Hijken 10.00u br. de Ruijter zondag 21B
Hooghalen 16.00u ds. Heres vrije stof
9-jun-19 Hooghalen 10.00u Ds. Dijkstra 1e Pinksterdag
Hooghalen 16.00u ds. Gunnink 2x vrije stof
10-jun-19 Hooghalen 10.00u br. Snippe 2e Pinksterdag
16-jun-19 Hijken 10.00u Ds. Dijkstra Voorber. HA
Hooghalen 16.00u ds. Sneep zondag 22
23-jun-19 Hooghalen 10.00u br. van Pijkeren zondag 23
Hooghalen 16.00u ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
30-jun-19 Hooghalen 10.00u br. de Ruijter vrije stof
Hooghalen 16.00u br. Tigelaar zondag 24

Emmen

Kerkdiensten D.V. voor de komende weken:

31-mrt-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
15.00 u. Ds. Sneep zondag 14
7-apr-19 Emmen   9.30 u. ds. de Marie vrije stof
15.00 u. Br. Folkers ( NW) zondag 15
14-apr-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra zondag 16
15.00 u. br. Spoelman vrije stof
19-apr-19 Emmen 19.30u br. Folkers (M) Goede Vrijdag
21-apr-19 Emmen   9.30 u. ds. Gunnink Eerste Paasdag
15.00 u. br. de Ruijter 2x vrije stof
22-apr-19 9.30u Ds. Dijkstra Tweede Paasdag
28-apr-19 Emmen   9.30 u. ds. Heres vrije stof
15.00 u. br. Folkers (NW) zondag 17
5-mei-19 Emmen   9.30 u. ds. Heres vrije stof
15.00 u. ds. Sneep zondag 18
12-mei-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra zondag 19
15.00 u. ds. de Marie vrije stof
19-mei-19 Emmen   9.30 u. ds. Sneep zondag 20
15.00 u. Ds. Dijkstra vrije stof
26-mei-19 Emmen   9.30 u. br. Spoelman vrije stof
15.00 u. br. Folkers (M) zondag 21 A
30-mei-19 Emmen 19.30u ds. Gunnink Hemelvaart
2-jun-19 Emmen   9.30 u. ds. Sneep vrije stof
15.00 u. br. Ravensbergen zondag 21 B
9-jun-19 Emmen   9.30 u. ds. Gunnink 1e Pinksterdag
15.00 u. Ds. Dijkstra 2x vrije stof
10-jun-19 9.30u br. Bruinius 2e Pinksterdag
16-jun-19 Emmen   9.30 u. br. Spoelman zondag 22
15.00 u. Ds. Dijkstra Voorber. HA
23-jun-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr
15.00 u. ds. Gunnink zondag 23
30-jun-19 Emmen   9.30 u. br. Folkers (M) vrije stof
15.00 u. Ds. Dijkstra zondag 24