Assen

Kerkdiensten D.V. voor de komende weken:

7-jul-19 Hooghalen 10.00u Ds. Dijkstra zondag 25
Hooghalen 16.00u ds. Gunnink vrije stof
14-jul-19 Hijken 10.00u br. Tigelaar vrije stof
Hooghalen 16.00u ds. Gunnink zondag 26
21-jul-19 Hooghalen 10.00u Ds. Dijkstra vrije stof
Hooghalen 16.00u br. De Ruijter zondag 27
28-jul-19 Hijken 10.00u br. v. Pijkeren zondag 28/29
Hooghalen 16.00u br. Bruinius vrije stof
4-aug-19 Hooghalen 10.00u br. Snippe zondag 30
Hooghalen 16.00u ds. Heres vrije stof
11-aug-19 Hijken 10.00u br. De Ruijter vrije stof
Hooghalen 16.00u br. Bruinius zondag 31
18-aug-19 Hooghalen 10.00u ds. Gunnink vrije stof
Hooghalen 16.00u Ds. Dijkstra zondag 32
25-aug-19 Hijken 10.00u ds. Heres zondag 33
Hooghalen 16.00u Ds. Dijkstra vrije stof
1-sep-19 Hooghalen 10.00u br. Sikkens zondag 34
Hooghalen 16.00u br. v. Pijkeren vrije stof
8-sep-19 Hijken 10.00u ds. Sneep vrije stof
Hooghalen 16.00u ds. Gunnink zondag 35
15-sep-19 Hooghalen 10.00u br. De Ruijter zondag 36
Hooghalen 16.00u Ds. Dijkstra Voorber. HA
22-sep-19 Hijken 10.00u br. Tigelaar zondag 37
Hooghalen? 16.00u Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
29-sep-19 Hooghalen 10.00u br. Snippe zondag 38
Hooghalen 16.00u ds. v. Egmond vrije stof

Emmen

Kerkdiensten D.V. voor de komende weken:

7-jul-19 Emmen   9.30 u. ds.Heres vrije stof
15.00 u. br. Spoelman zondag 25
14-jul-19 Emmen   9.30 u. ds. Gunnink zondag 26
15.00 u. Ds. Dijkstra vrije stof
21-jul-19 Emmen   9.30 u. br. De Ruijter zondag 27
15.00 u. Ds. Dijkstra vrije stof
28-jul-19 Emmen   9.30 u. br. Bruinius vrije stof
15.00 u. br. van Pijkeren zondag 28/29
augustus
4-aug-19 Emmen   9.30 u. ds. Lameris vrije stof
15.00 u. br. W.  Dijkstra zondag 30
11-aug-19 Emmen   9.30 u. br. Spoelman zondag 31
15.00 u. br. De Ruijter vrije stof
18-aug-19 Emmen   9.30 u. br. J.C. Sikkens zondag 32
15.00 u. ds. Heres vrije stof
25-aug-19 Emmen   9.30 u. ds. Dijkstra vrije stof
15.00 u. ds. H.G. Gunnink zondag 33
september
1-sep-19 Emmen   9.30 u. br. Folkers (NW) vrije stof
15.00 u. ds. Sneep zondag 34
8-sep-19 Emmen   9.30 u. br. J.C. Sikkens zondag 35
15.00 u. ds. Dijkstra vrije stof
15-sep-19 Emmen   9.30 u. ds. de Marie voorber. HA
15.00 u. br. De Ruijter zondag 36
22-sep-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
15.00 u. ds. Gunnink zondag 37
29-sep-19 Emmen   9.30 u. Ds. Dijkstra vrije stof
15.00 u. ds. Heres zondag 38