28/mrt/21 Bovensmilde 08.45u

en 10:45 u

br. Snippe zondag 10
  Bovensmilde 16.00u Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
2/apr/21 Bovensmilde 19.30u ds. E. Heres Goede Vrijdag
         
4/apr/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u Ds. Dijkstra Eerste Paasdag
  Bovensmilde 16.00u prop.P. Heres 2x vrije stof
5/apr/21 Bovensmilde   br. Bruinius Tweede Paasdag
         
11/apr/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u ds. P.F. Lameris vrije stof
  Bovensmilde 16.00u ds. M. A. Sneep zondag 11
         
18/apr/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u Ds. Dijkstra zondag 12
  Bovensmilde 16.00u br. Tigelaar vrije stof
         
25/apr/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u ds. Gunnink zondag 13
  Bovensmilde 16.00u ds. Dijkstra vrije stof
         
         
2/mei/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u ds. M.A. Sneep vrije stof
  Bovensmilde 16.00u br. Sikkens zondag 14
         
9/mei/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u br. Snippe zondag 15
  Bovensmilde 16.00u Ds. Dijkstra vrije stof
         
13/mei/21 Bovensmilde   ds. Gunnink Hemelvaart
         
16/mei/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u ds. E. Heres vrije stof
  Bovensmilde 16.00u ds. P.F. Lameris zondag 16
         
23/mei/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u Ds. Dijkstra 1e Pinksterdag
  Bovensmilde 16.00u br. Tigelaar 2x vrije stof
24/mei/21 Bovensmilde   br. Snippe Tweede Pinksterdag
         
30/mei/21 Bovensmilde 8:45 en 10:45u ds. S. de Marie vrije stof
  Bovensmilde 16.00u br. Sikkens zondag 17
         
         
6/jun/21 Bovensmilde   ds. Dijkstra vrije stof
  Bovensmilde 16.00u br. Bruinius zondag 18
         
13/jun/21 Bovensmilde   ds. M.A. Sneep zondag 19
  Bovensmilde 16.00u Ds. Dijkstra Voorber. HA
         
20/jun/21 Bovensmilde   br. Sikkens zondag 20
  Bovensmilde 16.00u Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr.
         
27/jun/21 Bovensmilde   ds. E. Heres vrije stof
  Bovensmilde 16.00u ds. Gunnink zondag 21
2/apr./21 Emmen 19.30u Ds. Dijkstra Goede Vrijdag
4/apr./21 Emmen 9.30 u. kand. P. Heres Eerste Paasdag
15.00 u. Ds. Dijkstra 2x vrije stof
5/apr./21 9.30u br. Ravensbergen Tweede Paasdag
11/apr./21 Emmen 9.30 u. ds. E. Heres vrije stof
15.00 u. ds. H.G. Gunnink zondag 11
18/apr./21 Emmen 9.30 u. ds. S. de Marie vrije stof
15.00 u. ds. S. de Marie zondag 12
25/apr./21 Emmen 9.30 u. ds. Dijkstra vrije stof
15.00 u. ds. P.F. Lameris zondag 13
mei
2-mei-21 Emmen 9.30 u. br. L.G. Spoelman vrije stof
15.00 u. ds. M. Sneep zondag 14
9-mei-21 Emmen 9.30 u. ds. H.G. Gunnink vrije stof
15.00 u. br. A.J. Ballast zondag 15
13-mei-21 Emmen 19.30u ds. P.F. Lameris Hemelvaart
16-mei-21 Emmen 9.30 u. ds. Dijkstra zondag 16
15.00 u. br. H. Folkers vrije stof
23-mei-21 Emmen 9.30 u. ds. P.F. Lameris 1e Pinksterdag
15.00 u. br. L.G. Spoelman 2x vrije stof
24-mei-21 9.30u Ds. Dijkstra Tweede Pinksterdag
30-mei-21 Emmen 9.30 u. br. H. Folkers vrije stof
15.00 u. ds. E. Heres zondag 17
juni
6/jun./21 Emmen 9.30 u. br. H. Ravensbergen vrije stof
15.00 u. br. A.J. Ballast zondag 18
13/jun./21 Emmen 9.30 u. Ds. Dijkstra Voorber. HA
15.00 u. br. L.G. Spoelman zondag 19
20/jun./21 Emmen 9.30 u. Ds. Dijkstra Viering HA+nabetr
15.00 u. ds. H.G. Gunnink zondag 20
27/jun./21 Emmen 9.30 u. ds. Dijkstra vrije stof
15.00 u. br. H. Folkers zondag 21